SILVER OCH METALL / Koppar, Mässing & Tenn / Skålfat 8369368
nr 836 9368
Skålfat
2 st, 1700-/1800-tal, diameter: 29x34 cm
Kondition: skador
Utrop:
500 kr
Såld:
450 kr
måndag 15 juli 2013
kl 19:38:36
400 kr
150 kr
350 kr
Skålfat
Kondition: skador
nr 836 9368
Skålfat
Kondition: skador
Utrop: | 500 kr |
Såld: | 450 kr |
måndag 15 juli 2013 |